Majitelka této desetileté feny nás navštívila s hnisavým zánětem dělohy u své desetileté feny trpasličího pudla. Již nějaký čas si majitelka stěžovala na časté močení. Vzhledem k anamnéze a věku jsme po dohodě s majitelkou přistoupili k předoperačnímu vyšetření – odběr krve, sono břicha a RTG. Byl odhalen močový kámen a kalcifikace pravé ledviny. Vzhledem k uspokojivým krevním výsledkům jsme přistoupili k operaci. Zákrok byl veden v inhalační anestezii s monitoringem životních funkcí a byla odstraněna děloha s vaječníky i kámen z močového měchýře. Kvůli délce a složitosti zákroku bylo odstranění pravé ledviny dohodnuto s majitelkou na pozdější dobu. Ovšem dodnes tento zákrok nebyl třeba neboť zdravá ledvina zcela převzala funkci ledviny nemocné a a fenka je bez jakýchkoliv obtíží.

Změna ordinačních hodin od 1.4.2022

Vážení klienti, z důvodu personálních změn jsme nuceni do odvolání omezit pohotovostní a víkendovou službu. Hlavním důvodem je to, abychom se Vám v ordinačních hodinách mohli věnovat v plném nasazení.

Ordinační hodiny a pohotovostní služba platná od 1.4.2022:
Po – Pá 8 -12, 14-18 hod
Sobota 9 -12 hod

Pohotovost bude zajištěna na telefonu 721206073 ve všední den
do 20 hod a v sobotu 9-12 hod

UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU ORDINAČNÍCH HODIN DNE 18.6.2022

Vážení klienti, z důvodu konání akce ,,Kanonýři v Kroměříží¨ se sobotní ordinační hodiny výjímečně přesouvají na neděli 19.6.2022 9:00 - 12:00

Děkujeme za pochopení,
kolektiv kliniky PrimaVet