Dotaz:
Dobrý den,
ráda bych se zeptala na cenu identifikačního tetování psa, které na vaší klinice provádíte. Dále mě zajímá, jestli toto tetování provádíte (jedná se o osmi týdenní štěně Labradorského retrívra) v celkové anestezii. Mnohokrát děkuji za Vaši odpověď. P.K.

Odpověď:
Dobrý den, tetování na našem pracovišti samozřejmě provádíme. Celková anestezie ale není standardně při tomto zákroku u štěněte prováděna (potřeba).
V dnešní době je ale daleko vhodnější než tetování pejska přímo načipovat, což je otázka jednoho vpichu do podkoží. U čipu je navíc na rozdíl od tetování jistota, že danému pejskovi jako označení vydrží po celý život (u tetování velmi často dochází k tomu, že číslo nelze po čase přečíst).
S pozdravem MVDr Marek Šindler

Změna ordinačních hodin od 1.4.2022

Vážení klienti, z důvodu personálních změn jsme nuceni do odvolání omezit pohotovostní a víkendovou službu. Hlavním důvodem je to, abychom se Vám v ordinačních hodinách mohli věnovat v plném nasazení.

Ordinační hodiny a pohotovostní služba platná od 1.4.2022:
Po – Pá 8 -12, 14-18 hod
Sobota 9 -12 hod

Pohotovost bude zajištěna na telefonu 721206073 ve všední den
do 20 hod a v sobotu 9-12 hod

UPOZORNĚNÍ NA ZMĚNU ORDINAČNÍCH HODIN DNE 18.6.2022

Vážení klienti, z důvodu konání akce ,,Kanonýři v Kroměříží¨ se sobotní ordinační hodiny výjímečně přesouvají na neděli 19.6.2022 9:00 - 12:00

Děkujeme za pochopení,
kolektiv kliniky PrimaVet